کلاغ آسمان

آرشیو

تعداد بازدیدکنندگان : 114627


 

پنج‌شنبه 14 خرداد‌ماه سال 1383

 

سلام !

چندین روزه که هیچی ننوشتم . حتی یه خط روزنویس . حتی برای روزِ تولدم هم هیچی ننوشتم و حتی نگفتم امروز تولد من بوده ( منظورم روز 10 خرداد بود ) . به هر حال کسایی هم که می دونستن تولذ من چه روزیه به غیر از یه عده ی معدودی یادشون رفته بود ...

اما حالا نیومدم اینجا که گلایه بکنم از کسی ....

راستش بعد از مدت ها موفق به خرید یه کتاب که تقریبا ممنوع الچاپ ( دقت کنید که از خودم کلمه ساختم ، چون اصلا در عربی چ و پ نداریم !  ) بود شدم از سید ابراهیم نبوی به نام : قصه ی کوتوله ها و دراز ها  .  این کتاب از نظر من یک شاهکار طنزه که با استفاده از شیوه ی کاریکلماتور وقایع ایران رو به کار برده و با طنز نیش دار همراهش کرده . صفحات این کتاب از کاغذ معمولی نیست و میشه گفت مقوای نازکه !  در صفحات این کتاب همراه با طنزهای نبوی طرحهای معنی دار زیادی هم به کار برده شده که کار رضا عابدینیِ . واقعا پیشنهاد می کنم که هر چه زود تر به یه کتاب فروشی مراجعه کنید و این کتاب رو ( در صورت وجــــود ! ) تهیه کنید . قیمت این کتاب 3000 تومن ناقابله ! که به نظر من واقعا می ارزه !

چند صفحه از این کتاب رو اسکن کردم و در چند روز آینده لینک می کنم و لینکش رو در همینجا قرار میدم.  اینم عکس جلد همین کتابه :


http://community.webshots.com/user/kalaghe


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری

Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها
 

 

 

 

 

 لینک دوستان

شاخه اجتماعی وبلاگهای کلاغ

شاخه سیاسی وبلاگهای کلاغ

سهراب

صادق هدایت

دکتر علی شریعتی

فروغ فرخزاد

وبلاگ بررسی آثار سهراب

چشمان سیاه

بانوی اردیبهشت

ماه زرد

آلاله